250 TL ve üzeri harcamalarda Ücretsiz Kargo Fırsatı!
+90 507 303 73 26/+90 507 30 DREAM
[email protected]

Sıkça Sorulan Sorular

Hakkımızda bölümünde yazdığımın yanında , benim için kızımın da ilham verdiği bir çok DERİN anlama sahip THE DEEP DREAM. Sizin için ise KALİTE ve GÜVEN öncelikli yeni bir MARKA olacaktır. Geri bildirimleriniz ile beraberce büyüyecek ve yol alacak olmaktan , yenikleri size sunarken ÜRETİMİN gücünü kullanarak kaliteyi size sunabilmekten , sağlığınızı sizin kadar düşünen yeni markanız olmaktan mutluluk duyuyorum. YILDIZINIZ IŞIĞINIZI YANSITSIN...
Teknoloji hayatımıza girdiği andan itibaren çözümleri ile beraber bazı yan etkileri de geldi. Mavi ışık insan gözünün görebildiği, görünür ışık spektrumunun bir parçasıdır. 380 ila 500 nanometre aralığında titreşen, en kısa dalga boyuna ve en yüksek enerjiye sahip olan bu ışık, görünür ışığın yaklaşık üçte birini oluşturur. Yorgunluk ve huzursuzluk sorunlarına yol açabilirken , göz kuruluğunu da unutmamak lazım. Bu nedenlerden dolayı ışığa direk maruz kalmamamız için Mavi ışık / Ekran gözlüğünü kullanmamız sağlığımızı korumamıza yardımcı olacaktır.
Gözümüz çok önemli bir organımız ise ona iyi bakıp korumalıyız. Güneşin yaydığı ultraviyole (UV) ışınların gözümüzde yaratabileceği hasarlar uzmanlarca sürekli belirtiliyor. Bizim üzerimize düşen bu ışınlardan korunmak için doğru ürünler seçmek. Öncelikle zararlı UV ışınları süzen camlar tercih edilmeli. Ayrıca hafiflik ve dayanıklılık konforumuzu etkilmeyecek şekilde dizayn edilmiş olmalı. Bunların yanında tarızınızı yansıtan modellere uygulanmış camlarınızın ruhunuzu da beslemeli.
İADE Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’e göre internet ortamında yapılan satışlarda tüketicinin 14 gün içinde sözleşmeden cayma ve ödediği bedelin tamamını herhangi bir kesinti olmadan iadesini talep etme hakkıdır. İletişime geçtiğiniz zaman sizinle paylaşacağım İADE KODUNU kullanarak 14 gün içerisinde kargoya teslim etmiş olmanızı ve kişisel ürün olduğu için KULLANILMAMIŞ olamasına dikkat etmenizi rica ederim. 
Ürününüzü DEĞİŞTİRMEK isterseniz elinize geçtiği gün itibari ile 5 gün içerisinde değiştirme nedeninizi de belirtirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Aynı şeklide , kişisel ürün olduğu için KULLANILMAMIŞ olamasına dikkat etmenizi rica ederim. 
Yükleniyor...